Kde nás najdete...

OKNA

- reprezentují jak kvalitu tak i preciznost za použití moderních technologií, špičkových materiálů. Profilové systémy pro plastová okna a dveře garantují funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Plastová okna mají své přednosti, které jistě potěší každého zákazníka, patří sem dlouhá životnost, trvalá kvalita a vzhled, snadná údržba a odolnost vůči poškození. Plastová okna s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi uchrání vaší peněženku před zbytečným vydáním a uši před nadměrným hlukem.

 Plastové okno

 

 Plastové okno, je vlivem vnějších podmínek jako jsou teplotní výkyvy, zrání stavby apod. nutné, především v prvních letech užívání oken, seřídit. Tato skutečnost není vadou plastových oken, ale jejich přirozenou vlastností. Plastové okno perfektně doléhá a sedí, ani ovládání plastového okna není namáhavé. Plastové okno se také velice snadno udržuje, stačí voda s trochou saponátu. Plastové okno má nižší pořizovací náklady než například okna dřevěná. Plastové okno bez podstatných změn vydrží po mnoho let.

 Plastová okna

 

 Plastová okna ceník - cena se může značně lišit, závisí to na velikosti zakázky, velikosti a tvaru oken, počtu skel, lokalitě, ceny bez DPH, aktuálních slevových akcí, zaváděcí ceny na nových pobočkách, apod. Plastová okna ceník - plastová okna od nás jsou zárukou špičkové kvality a nejlepší ceny na trhu. Sledujte akční a sezonní nabídky, případně zaváděcí ceny. Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme, přímo na míru, nezávaznou nabídku na vaše nová plastová okna či dveře! Rádi Vám poradíme a budeme k dispozici po celý rok.

 

 Okna se skládají ze skleněné výplně, případně i z rámu, který může být jak plastový tak i hliníkový, dřevěný nebo případně kompozit. Nejvíce rozšířená jsou okna jednoduchá s dvojitým zasklením, u nichž jsou v rámu uloženy 2 vrstvy skleněné výplně spojené rámečkem, mezi nimiž je izolační vrstva inertního plynu, vzduchu, argonu, kryptonu nebo xenonu. Podle typu mohou být okna celistvá nebo dělená na části. Sdružené okno je okno se dvěma nebo více otvory s mezilehlými sloupky a stojkami. Okna mohou být otvíravé nebo neotvíravé.

 

DVEŘE

 - jsou pevnou součástí domů i jiných funkčních průmyslových staveb, apod. Dveře se zpravidla skládají z otočného kování, k uzavírání a uzamknutí slouží řada zámků. Dveře jsou s kováním usazeny na zárubni, která je osazena ve stavebním otvoru před nebo i po omítání stěny. I u nábytku naleznete dveře nebo - li dvířka. Dveře se dělí dle způsobu zavírání, počtu křídel a prosklení. Jsou to například dveře otvíravé či otočné, které se otevírají jen jedním směrem, jsou pravé či levé, dále jsou to kývavé dveře ty se otevírají na obě strany a jsou označovány i jako lítačky.

 

 Společnost Plastová okna od společnosti Bohemia okno jsou kvalitním českým výrobkem. Vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb - rodinné i bytové domy, ale také pr6-ti komorový a 7-mi komorový systém průmyslové objekty.

 

 Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

     tvarová i barevná stálost,

     skvělé tepelně i hlukově izolační vlastnosti,

     odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba,

     cenová dostupnost.

 

 Více komor znamená lepší izolaci rámu. Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

     6 komorová okna

     7 komorová okna

 

 Plastová okna od Bohemia okno jsou složena z těch nejlepších komponentů:

 

     Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 a 7 komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.

     Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Kování MACO MULTIMATIC se zvýšenou bezpečností proti vloupání dostanete již ve standardním provedení oken.

     Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění.

     Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místnosti.

     Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

 

 Počet skel v okně:

 O tepelně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.

 

     Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4 - Okenní systém je tvořen dveřmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.

     Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

 

 Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

 

DODÁVÁME A MONTUJEME:

  

ŽALUZIE, OKENÍ ROLETY, SÍTĚ PROTI HMYZU, GARÁŽOVÁ VRATA.

 

                                 

Copyright © 2001-2012